Styremøte i Krigsskolens Venner mandag 17 august

Vi møttes for å planlegge høstsemesteret.

Både styrerepresentanter og varemedlemmer møtte opp mannsterke - Vi har endel spenstige ideer til høstens hovedattraksjon. Som er berammet til onsdag 14 oktober.

Rune Sletner er Prosjektleder for Høstarrangementet

Vi åpnet en ny konto for innbetaling av kr 150.- medlemsavgiften. 1503.12.17579.

De som er interessert i å være med på Folk og Forsvars Studietur onsdag 7 oktober - fredag 9 oktober melder fra til papal@online.no - som vil sende info til disse. Turen er subsidiert i utgangspunktet og koster kun kr 1500.- (inklusive kr 1000.- i støtte fra KSV).

Petter Kjendlie ble uThumbnail image for KSVSTYRE.jpgtpekt som sponsorgeneral for KSV og fikk vide fullmakter til å ivareta foreningens økonomiske interesser. Jfr formålsparagraf. 

 

 


Nyheter

Årsmøte og vårmøte
Krigsskolens venner gjennomfører årsmøte den 6. april 2016 kl 1000 i Bataljonssalen på Krigsskolen. Foreløpig saksliste:1. Styrets årsberetning2. Regnskap3. Revisors beretning4. Vedtatt ansvarsfrihet…
Høstmøtet 2015, 18.november 2015
Vel møtt 20. aug. kl 18